hoek bureau in hoogte verstelbaar - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
Bureau met bureaustoel - Online veiling van luxe inboedel
② Online Veiling: Hoekopgesteld Bureau — Bureaux — 2ememain
Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Alles wat je moet weten voor je deelneemt aan een online veiling - Digitaleweek.be